אם אתם בעלי עסק קטן או גדול, המידע במאמר הזה יכול להיות שווה לכם כסף רב. אפילו כיום, בעידן שבו הרבה פעולות מתבצעות באינטרנט, יש עדיין מקום להדפסה של מסמכים שונים במדפסות העסקיות שלכם. אתם בוודאי מכירים את זה טוב – הוצאות ההדפסה יכולות להיות משמעותיות ביותר, בייחוד בעסקים עם הרבה משרדים ועבודה פקידותית. מתי הייתה הפעם האחרונה שחשבתם על ההוצאה הזו והרהרתם האם ניתן לצמצמה? אנחנו מקווים שזה מה שיקרה בדיוק עכשיו כאשר תמשיכו לקרוא הלאה.

מדפסות עסקיות – כיצד ניתן לחסוך?

אם תחשבו את כל עלויות ההדפסה לאורך חיי מדפסת משרדית ממוצעת, תתפלאו אולי לגלות שעלות המדפסת איננה מאד משמעותית כאשר מחשבים לאורך שנים. מה שמשמעותי הוא החומרים המתכלים שהם נייר וטונר כאשר הטונר (או הדיו) הוא משמעותית יותר משמעותי בחלקו בהוצאה. זו הסיבה שבגללה יצרני המדפסות מציעים את המכשירים השונים במחירים נמוכים, לעיתים ללא כל רווח ליצרן. את הרווח הם עושים ממכירת הטונרים המקוריים. לרבים יש רתיעה משימוש בטונרים שאינם מקוריים ומאושרים על ידי יצרן המדפסת. אין לכך סיבה טובה. כיום, קיימים טונרים חליפיים אשר מתפקדים בצורה אופטימלית ומספקים ביצועי הדפסה דומים לאלו של הטונר המקורי. ההבדל היחיד הוא במחיר הנמוך שלהם. כאשר מדובר במדפסות עסקיות, עובדה זו נשארת לעיתים קרובות מדי נסתרת. נוח יותר לעובדים להשתמש בטונרים מקוריים, כנראה משום שלא הם משלמים עליהם. הזמנה של טונרים חליפיים מחברה בעלת מוניטין בתחום היא הצעד הכי משמעותי לחיסכון בעלויות ההדפסה בעסק. לחצו כאן להזמנת מוצרים אונליין והתחילו לחסוך כבר מההזמנה הראשונה. המוצרים מגיעים מחנות הנקראת XL דיו, עליה נרחיב.

חוסכים בכל רכישה – XL דיו

החנות האינטרנטית XL דיו היא ספק הדיו והטונרים הכי אמין כיום. לאור זאת, נפח המכירות בו גדול והוא מסוגל לתת מחירים נמוכים על מוצרים איכותיים. שוק הטונרים החליפיים מכיל יצרנים מכל הסוגים. ביניהם יש כאלו עם מוצרים באיכות נמוכה אשר הוציאו בעבר שם רע ורתיעה של רבים מטונרים חליפיים. ב-XL דיו לא עובדים עם כל יצרן, אלא בוחרים רק באלו אשר הוכיחו את עצמם לאורך שנים כאמינים ועם מוצרים שעובדים בצורה מושלמת עם המדפסות השונות. XL דיו כל כך בטוחים במוצרים שהם מוכרים, עד שהם מציעים משהו שאיננו טריוויאלי בתחום: אחריות של שנה על המוצרים שלהם. מדובר בהצבעת אמון של החברה במוצרים שלה ובשקט נפשי לכם הלקוחות. נוסף על כך, מפעילה החנות שירות לקוחות אשר זמין לתת עצה לכל שאלה ופתרון לבעיות השונות. ההזמנה באתר היא קלה ביותר – פשוט לחפש ולמצוא את הדגם של המדפסת שלנו ולהתאים לה טונר. דרכי הפניה לאיש קשר בחנות הן מגוונות וכוללות טלפון, רשתות חברתיות ואפילו דרך אפליקציית וואטסאפ הפופולרית.

 

אם עד היום חששתם משימוש בטונרים או דיו לא מקורי למדפסות העסקיות שלכם, זה מובן. לא רציתם לסכן מכשיר הדפסה יקר ולגרום לבעיות אשר ישבשו תהליכים עסקיים בארגון שלכם. זה היה עד עכשיו, עד שהכרתם את XL דיו. מעתה, תוכלו לסמוך על טונרים מגובים באחריות וחברה עם ניסיון ויחד עם זאת לחסוך סכומים משמעותיים בכל הזמנה. כאשר הסיכון לרכישת מוצר פגום יורד מן הפרק, רכישה של טונר מקורי ויקר נראית פתאום לא רלוונטית.