עולם האופנה הוא עולם מרתק שמשלב בין מסורת לבין חדשניות, בייחוד בכל הקשור להטמעה של טכנולוגיות אשר מאפשרות למעצבים ומעצבות ליצור דגמים ייחודים שאותם לא ניתן לראות בשום מקום אחר. למעשה, אחד מהטרנדים הבולטים של עולם האופנה הוא הדפסה על בתי כותנה המתבצעת באמצעות מכונת הדפסה דיגיטלית. מדובר בקדמה המאפשרת לכם להביא לידי ביטוי את הטעם האומנתי והאסתטי שלכם, ולהוציא אותו לפעול על ידי הדפסה המתבצעת באמצעות חנות מקצועית המתמחה בתחום – קדנה. השירות הזה מיועד הן בעבור מעצבים ומעצבות אבל גם בעבור אדריכלים ומעצבי מוצר שרוצים ליצור מערך אפקטיבי של הדפסה על גבי כותנה, כל זאת בליווי אישי ועם אפשרות לבצע את התהליך מרחוק. כיצד זה מתבצע ומדוע הדפסה על בתי כותנה היא הטרנד הבא של עולם האופנה? להלן כל הפרטים.

יצירת בידול – חלק בלתי נפרד מעבודה של כל מעצב/ת

בד הכותנה נחשב לאחד הבדים האיכותיים ביותר בעבור מעצבי אופנה, וזאת בשל עמידות גבוהה המאפשרת להשתמש בבד לטובת מגוון רחב של דגמים – החל מחולצות ועד גופיות ומכנסיים. הדפסה על בדי כותנה חדשנית ומקורית מהווה פרצת דרך של ממש בעולם האופנה, וזאת בשל היכולת לבצע בידול ממעצבים אחרים כמו גם להתאים את תמהיל ההדפסה לתקציב אותו הגדרתם מראש. כידוע, עולם האופנה הוא עולם תחרותי שמוביל לא פעם להתנגשות בין מעצבים, וזאת בשל העתקות שגורמות לעוגמת נפש משמעותית, כתוצאה מהשקעה כספית ואומנותית משמעותית. על כן, היכולת לבצע הדפסה על בדים מהווה דרך מצוינת שבמסגרתה תוכלו להיות מיוחדים כמו גם בולטים בענף תחרותי. באמצעות הצוות המקצועי של החנות תוכלו לא רק ליצור דגמים משובחים אלא גם לקבל ליווי לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ולהוביל ליצירה של קולקציה מיוחדת ובלתי נשכחת, בעלות כספית המותאמת לצרכים ולתקציב שלכם.

 

הדפסה על בדים – איך זה עובד?

הדפסה על בדים מתאפשרת באמצעות מכונה דיגיטלית המאפשרת לבצע את תהליך ההדפסה באופן מהיר ויעיל, כולל אפשרות לביצוע תיקונים של צבע עוד בזמן תהליך ההדפסה, עד לקבלת התוצאה הרצויה וללא עיכובים. את גובה התשלום תוכלו להתאים בהתאם לכמות הבד, כאשר הצוות המקצועי של החנות זמין בעבורכם לכל אורך הדרך – כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי החוויה של הדפסה על בדים תתבצע על הצד הטוב ביותר ותוך שימת דגש על הוצאה לפועל של החזון העיצובי שלכם. אם אתם רוצים להתרשם מהמכונה ומהתהליך עצמו, מומלץ להגיע ל-show room הממקם ברחוב גרוזנברג 24 תל אביב. שם תוכלו להתרשם מתהליך ההדפסה וכן לבצע טסט בעצמכם, כחלק מיצירה של בידול וייחודיות שיובילו לא רק ליצירה של קולקציה ייחודית אלא גם בעלת אפקט עצום על היכולת שלכם להוציא לפעול את החזון העיצובי שלכם, כל זאת באמצעות הדפסה המתבצעת בעלות כספית נוחה ותוך שימת דגש על יכולת לקבל ייעוץ וליווי אייש מטעם הצוות המקצועי של החנות אשר זמין בעבורכם החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.

לסיכום

בחסות הטכנולוגיה עולם האופנה משתנה ומאפשר לכל מעצב/ת ליצור קולקציות ייחודיות המודפסות על בד כותנה. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות לנציגי החנות דרך האתר, להעביר את הקבצים ולאחר מכן לקבל את המוצר המוגמר. שימו לב כי ניתן לבצע את ההדפסה גם על בדים נוספים כמו משי, לייקרה ופשתן, כל זאת בהתאמה אישית לצרכים האישיים ועם הבנה כי מדובר בהזדמנות מצוינת ליצירה של ייחודיות, במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה.