כבעלי בית דפוס, אתם מודעים היטב לכך שטיפוח צוות מגובש ובעל מוטיבציה הוא בעל חשיבות עליונה להשגת תוצאות יוצאות דופן בתעשייה. דמיינו ערב גיבוש עם ניחוח מעורר תיאבון של על האש וחברים לעבודה. אירוח ערב גיבוש עם קונספט על האש הוא לא רק הקניית מיומנויות מקצועיות וחברתיות. מדובר ביצירת קשרים מתמשכים בין חברי הצוות שלכם, תוך שימוש בעל האש כדבר מחבר. במאמר זה נסביר איך לעשות ערב על האש מוצלח ונבטיח שהצוות שלכם לא רק יקבל תובנות יקרות ערך, אלא גם יתענג על כל רגע של חוויה ייחודית זו.

בחירת המקום הנכון

בחירת המקום האידיאלי לערב הגיבוש שלכם היא הצעד הראשון. חפשו מקום המציע חללים פנימיים וחיצוניים. זה מבטיח גמישות במקרה של מזג אוויר לא נוח. אזור חיצוני גדול חיוני לעל האש, וחלל מקורה שיכול להכיל את המשתתפים והפעילויות.

קביעת יעדים וסדר יום

הגדירו בבירור את מטרות ערב הגיבוש שלכם. אילו כישורים או ידע אתם רוצים שהצוות שלכם ישיג? בנו את סדר היום שלכם בהתאם. כללו מפגשי הדרכה, פעילויות גיבוש וכמובן על האש. יצירת לוח זמנים מאוזן מבטיחה שהצוות שלכם ירוויח הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית.

הזמנת  בעלי ידע

להיבט ההדרכה של הערב, שקלו להזמין מרצים או מאמנים בעלי ידע. הם יכולים להקנות תובנות ומומחיות יקרות ערך שיועילו לצמיחה המקצועית של הצוות שלכם. הקצו משבצות זמן ספציפיות עבור הפעלות אלה כדי לשמור על לוח הזמנים מאורגן.

תכנון העל האש

המנגל הוא לב האירוע. כדי להפוך אותו לבלתי נשכח באמת, אתם צריכים בשר באיכות הגבוהה ביותר. בקרו ב"מעדני גורמה", אטליז בתל אביב, לקבלת נתחי הבשר המשובחים ביותר. ההיצע שלהם הוא ללא תחרות, והם מציעים מגוון רחב של בשרים המתאימים לעל האש.

 

 

באטליז

כשתבקרו במעדני גורמה, יקבל את פניכם מגוון רחב של אפשרויות בשר. מסטייקים עסיסיים ועד שיפודי עוף במרינדה, יש להם הכל. כדי להבטיח שאתם מקבלים את הנתחים והכמויות הנכונים למנגל שלכם, עקבו אחר השלבים הבאים:

הקמת אזור המנגל

עכשיו, כשיש לכם את בשר הפרימיום שלכם ממעדני גורמה, הגיע הזמן להקים את אזור המנגל. ודאו שיש לכם את כל הציוד הדרוש, כגון גריל, כלים ודלק, מוכן מראש. הקצו צוות או אדם ייעודי שיפקחו על המנגל, ויבטיחו שהכול יהיה מוכן.

יוצרים אווירה מרגיעה

בזמן העל האש, תוכלו ליצור אווירה מרגיעה עם מוזיקה וסידורי ישיבה. שקלו להוסיף כמה משחקים או פעילויות בחוץ כדי לשמור על כולם מעורבים. המטרה היא לטפח תחושה של אחווה ורוגע בין חברי הצוות שלכם.

סיכום ותודות

כשהערב מגיע לסיומו, הקדישו רגע כדי להודות לצוות שלכם על השתתפותו. הכירו במאמציהם של הדוברים, המאמנים והעובדים על תרומתם להצלחת האירוע.

לסיכום

על ידי חשיבה על סדר היום, הזמנת דוברים מומחים ורכישת בשר פרימיום ממעדני גורמה, הצלחתם להעשיר את צוות בית הדפוס שלכם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. הקשרים שנרקמו סביב הגריל הם בעלי ערך לא פחות מהמיומנויות שהוקנו במהלך העבודה, והזיכרונות שיצרתם ללא ספק יתדלקו תחושה מחודשת של אחדות ומסירות בתוך הצוות שלכם.  זכרו שהשקעה בחוויות כאלה לא רק משפרת את הפרודוקטיביות, אלא גם מטפחת תחושת שייכות שתמשיך לשגשג הרבה אחרי ערב הגיבוש האחרון.