תהליך מיתוג הוא תהליך הוליסטי אשר צריך להתבצע לא רק בנראות של העסק אלא גם בכל הקשור למתן חשבוניות וקבלות. כיצד עושים את זה ומדוע זה חשוב בעידן שבו התחרות נמצאת בשיאה? על כך – במדריך המיוחד הבא.

מיתוג העסק באמצעות חשבוניות וקבלות

הוצאת חשבוניות וקבלות לבית העסק מהווה חלק בלתי נפרד מהתפעול השוטף. אולם, האם חשבתם על איך נראית החשבונית/קבלה שלכם? סביר להניח שלא, ומדובר בטעות שעלולה לעלות לכם לא מעט כסף. למעשה, כיום ניתן לראות כיצד תהליך מיתוג מחודש של העסק מתבסס לא רק על מיתוג הלוגו והנראות הכללית אלא גם מתמקדת בפרטים הקטנים, כחלק ממערך שיווקי ופרסומי ראשון במעלה. מאחר והתחרות הצרכנית עלתה באופן משמעותי בעשור האחרון, נדרש מכם כבעלי העסק לפתח חשיבה עסקית מחודשת אותה ניתן לבצע באמצעות מיתוג חשבוניות וקבלות. גם עסקים שמשתמשים בהנהלת חשבונות באינטרנט יכולים לבצע את תהליך המיתוג, דרך חברה המתמחה בתחום.

מדריך מיוחד מיתוג חשבוניות וקבלות לעסק1

כיצד מתבצע תהליך של מיתוג חשבוניות וקבלות?

על מנת לצלול פנימה ולהבין כיצד תהליך המיתוג מתבצע, צריך להגדיר קודם כל את המטרות השיווקיות והפרסומיות שלכם כבעלי העסק. השאלה המנחה היא מה תרצו לשדר דרך המיתוג, כאשר המיתוג עצמו צריך להיות תואם לסיפור אותו תרצו לספר דרך המיתוג. כדי לבלוט, מומלץ לבחור במיתוג בעל אופי, כזה שמוביל את הלקוח/ספק להבין כי אכן מדובר בבית העסק שלכם. הקפידו לבחון כי הפרטים שלכם רשומים כהלכה כולל מספר טלפון, והעדיפו שלא להעמיס בפרטים מאחר ומדובר בחשבונית/קבלה המאושרת לצרכי מס. אחרי הכול מדובר בחשבונית, ועל כן מומלץ מאוד לבצע את התהליך באמצעות חברה מובילה בתחומה אשר תדע לספק לכם את המידע הנחוץ לכם לצורך בניית אסטרטגית פרסום ומיתוג אישית, ובהתאם לכך עיצוב של חשבונית וקבלה אותה ניתן להעביר גם באופן דיגיטלי ללקוח.

ניצול המעבר לפלטפורמה הדיגיטלית לצורך מיתוג מחדש

כיום יותר ויותר עסקים מחליטים לעבור לפלטפורמה הדיגיטלית, לאור הקלות והנוחות של שליחת חשבוניות/קבלות באופן מהיר במיוחד. ניתן לנצל את המעבר הזה לצורך מיתוג חדש בדרך נכונה המתבצע באופן הוליסטי ותואם באופן מדויק את הצרכים שלכם. מדובר בטכניקה מצוינת למיתוג אישי המתבצע באופן שמסייע באופן ניכר לצורך מיצוב בית העסק, כולל חתימה דיגיטלית שגם אותה ניתן למתג. לסיכום, מיתוג של חשבונית/קבלה מהווה חלק בלתי נפרד מחשיבה מחודשת לגבי הבלטת בית העסק ביחס לעסקים אחרים כמו גם מתן דגש על ייחודיות אישית. כל בית עסק יכול לבצע את התהליך, גם אם מדובר בבית עסק קטן, בינוני ובוודאי חברות גדולות ומובילות בתחומן. איתור של חברה המתמחה בתחום של מיתוג לעסקים היא הדרך הנכונה והטובה ביותר לבצע את התהליך, ובהתאם לכך להתאים את עצמכם לעידן תחרותי.