חושבים שקלסר הוא רק בשביל תיוק מסמכים? ובכן, יש לכם טעות. במדריך זה נציג חמישה שימושים שונים לקלסר שיש ברשותכם, כל זאת בכדי שתוכלו להיות מאורגנים ומסודרים במינימום מאמץ. מוכנים? בואו נתחיל.

תיוק באמצעות קלסר: שפע של אפשרויות

בשנים האחרונות ובייחוד בעקבות תוכניות המתמקדות בתחום של סדר וארגון ניתן לראות כיצד ישראלים רבים מחליטים לעשות סדר בבלגן, וזאת באמצעות רכישה של קלסרים. למעשה, ברחבי הרשת כמו גם בחנויות מתמחות ניתן לבצע רכישה של סוגים שונים של קלסרים, בהם ניתן להשתמש למגוון שימושים. קלסרים נחשבים מאז ומתמיד לפתרון תיוק נפוץ, הן בשל המחיר והן בשל האיכות המצוינת.  בכדי לסייע לכם, להלן חמישה שימושים בולטים ומסקרנים:

תיוק תמונות

התמונות הישנות והחדשות שלנו מהוות ללא ספק מזכרת אותה יש לשמר בצורה מסודרת. רכישה של קלסר ייעודי הכולל חוצצים שקופים מאפשר לעשות סדר בתמונות, ולשמור אותן בצורה נגישה ע"פ תקופות. הקפידו לסנן קודם כל את התמונות ורק לאחר מכן להכניס אותן לקלסר. כדי לשדרג אפשר בהחלט לקשט את הקלסר ע"פ טעמכם האישי, ובכך ליצור אלבום ייחודי ויפהפייה המאגד את כל התמונות שלכם.

מתחילים לתייק 5 שימושים שונים לקלסרים-

תיוק קבלות

בעלי עסקים נדרשים לשמור על סדר וארגון באופן קבוע. קלסר משרדי הכולל חוצצים מסודרים מאפשר לכם לשמור את כל הקבלות והחשבוניות שלכם, כולל תלושי שכר של העובדים. במידה ומדובר בעסק גדול, מומלץ לבצע רכישה של מספר קלסרים ע"פ קטגוריות ובהתאם לכך לתייק את המסמכים כך שתוכלו לשלוף אותם בעת הצורך.

תיוק ציורים של הילדים

הילדים חוזרים נרגשים מהגן עם עוד יצירה אותה הכינו. מה אפשר לעשות עם הציורים? ובכן, להכניס אותם לקלסר! מדובר בדרך נהדרת לשמור את המזכרות של הילדים, ובהתאם לכך להעניק להם מזכרת מדהימה מזמן מתוק במיוחד בו היו ילדים קטנים ונרגשים שחזרו עם יצירות הביתה. נוסף לכך, ניתן ביחד עם הילדים להפוך את הקלסר לכזה שנעשה בעיצוב אישי, כולל מדבקות עם שמות הילדים וציור על גבי הקלסר עצמו.

תיוק מסמכים לנסיעה לחו"ל

נוסעים לחו"ל? ובכן, דרך מצוינת לארגן את כל המסמכים הרפואיים שלכם היא באמצעות תיוק דרך קלסר. ניתן לבצע רכישה של קלסר קטן ולהכניס לתוכו את כל המסמכים הרלוונטיים לכם, כולל העתקים של תעודות זהות, דרכון, ביטוח רפואי ועוד.

תיוק עבודות

תלמידים/סטודנטים יכולים להשתמש בקלסר לצורך תיוק של עבודות הגשה, כך שניתן יהיה לעבוד בצורה מסודרת כמו גם לשמור על כל העבודות המודפסות בצורה נוחה לגישה. נוסף לכך, באמצעות קלסר ניתן לסדר את החומר לקראת בחינה, כולל מבחנים אישיים אותם מבצעים כדי להתכונן. מדובר בטכניקה מצוינת ללמידה יסודית המתבצעת באמצעות יצירת סדר ותיוק פשוט וקל שכל סטודנט יכול לבצע.