נמאס כבר מכל מה שקיים במשרד של העסק, אבל לא ממש יודעים כיצד לשדרג את המראה מבלי להשקיע סכומי עתק בהבאה של מעצב פנים ורכישה של מוצרים שעולים הרבה מאוד כסף? עסק חייב להיראות בצורה הכי טובה להיות עם כל הפריטים אשר מסייעים לביצוע של כל משימה על הצד הטוב ביותר.

אולם, לא מעט בתי עסק שנחשבים לבתי עסק קטנים, הם לא כאלה שיש להם משאבים פיננסיים גבוהים שאיתם הם יכולים לשנות את מה שקיים בכמה מהלכים פשוטים. למרבה המזל, יש דרכים חדשות לביצוע של שדרוגים שעולים בזול אבל נראים מאוד יוקרתיים. מהן אותן דרכים חדשות לקניות? רכישה שמתבצעת אונליין היא העיקרית, עם הדגש על רכישה שמתבצעת דרך אתרים שבכלל נמצאים הרחק מעבר לים.

 

רכישה של מוצרי משרד בחו"ל

אתרי מסחר בינלאומיים אוגרים בתוכם כמות אדירה של ספקים ש מוצרים אשר מביאים אל האנשים מסביב לכל העולם כל מוצר אפשרי, והמוצרים של המשרד הביתי או העסקי נמצאים בינם. נכון להיום כל בעל עסק יכול להיכנס בשיא הפשטות אל אתר עלי אקספרס ומשם לבחור כמה פריטים למשרד החל מהפרי הכי קטן כמו אטבים, ועד למוצר הכי גדול כמו שולחן עבודה וכיסא ארגונומי לישיבה. המבחר הוא בלתי נתפס, והמחירים הם כאלה אשר מאפשרים חיסכון ענקי עבור רשימה ארוכה של מוצרים שאותם צריכים בכל סוג של משרד ועבורם תמיד עדיף להוציא כמה שפחות, במידת האפשר. אתרים כמו עלי אקספרס מאפשרים את כל זאת, ושמים את הדגש על הבחירה שטרם לקיום אתרים מעין אלה הייתה הרבה יותר דלילה.

 

עדיף לבצע רכישה מוקדמת

כמו בכל דבר, גם בעסק זה תמיד עדיף להיות מתוכננים בצורה הכי מסודרת שאפשר. זה אומר להיות מודעים לכל המלאי שקיים, ומתי הכי עדיף לבצע את הרכישה של הציוד החסר ואת זה שצריך השלמה לכמות יותר נוחה עבור המשרד. ברגע בו יודעים לבצע את הרכישה בזמן, זה לא ממש משנה אם הרכישה הזאת מתקיימת באתר מסחר בינלאומי אשר עבורו השילוח יתבצע באופן מואט עם הגעה של המוצרים שתיקח כחודש בממוצע. מלבד זאת, תמיד ישנה האופציה לשלם יותר עבור משלוח מהיר יותר, ורק צריכים לוודא כי העלות הכוללת לצד כל יתר העלויות היא כזו אשר עדיין יוצאת יותר משתלמת וזולה מאשר לרכוש באתרים מקומיים דומים. ואם מדברים על חיסכון כספי עבור עסקים- מקבלים את הנטייה הברורה לעבור לעשיית עסקים בינלאומיים.

 

ממתינים למבצעים משתלמים עוד יותר

הייחודיות של אתרי מסחר בינלאומיים, בעיקר הסיניים שביניהם, היא הימים שבהם יש ימי מכירות מיוחדים עם הנחות שמגיעות עד לכדי הנחה של 70 אחוזים בחלק מן המוצרים. ימי מכירות מיוחדים הם כאלה שעבורם אנשים רבים יודעים להמתין בסבלנות, מכיוון שאלה מאפשרים חיסכון יותר גבוה מן הרגיל, ולהגיע אל רכישות איכותיות של מוצרים איכותיים שיכולים להיות שימושיים מאוד עבור סוגים רבים של בתי עסק. המועדים של ימי המכירות הללו ידועים מראש, ורק צריכים להכין את הרשימה של המוצרים שאותם רוצים לבדוק ולקנות, עם הכמות שתהיה טובה עד ליום המכירות הבא בתור.