מי אמר שאי אפשר לעשן בסטייל? היום קיימים מגוון אביזרי עישון מעוצבים ומסוגננים, המתאימים לנשים ולגברים כאחד, החל מריזלות מעוצבות ועד גריינדרים בעיצובים שונים. אז אילו אביזרי עישון מעוצבים אפשר למצוא בשוק? התשובה במאמר שלפניכם.

ריזלות מעוצבות

הריזלה המוכרת לשימוש היא ריזלה אדומה או אורגנית, אך היום קיימים בשוק מגוון עיצובים ייחודיים לריזלות או ניירות גלגול, כמו:

הריזלות מגיעות בגדלים שונים, מקטן ועד קינג סייז, ואפשר להשיג ניירות גלגול שמגיעים כקונוס מוכן לשימוש, בגדלים שונים ולפי ההעדפה של הלקוח.

סוגי ריזלות

יש מספר סוגים של ריזלות ביניהם אפשר לבחור. ניירות הגלגול מגיעים בגדלים שונים, ולחלקם טעם לוואי שונה שאפשר לבחור בהתאם להעדפה האישית. ריזלות המגיעות עם טעמים שונים נועדו לשפר את חוויית העישון, ולעיתים אף מכילות תוספת של טרפנים לחיזוק הטעמים. הריזלות מגיעות ברמות בעירה שונות, כאשר ריזלות עם זמן בעירה איטי מנצלות באופן מקסימלי את הנייר. הריזלות מגיעות גם בעוביים שונים, כאשר ריזלה עבה תהיה דומה יותר לסיגריה ותכבה לאט יותר.

מגשי גלגול עם עיצובים מגוונים

גם מגשי הגלגול עברו מהפך עיצובי והפכו לטרנדיים, ממש כפי שבעולם האופנה התפתח טרנד ההדפסה על בדי כותנה. בנוסף למגש שקוף, תוכלו למצוא מגוון רחב של מגשים מעוצבים:

קייסים או נרתיקים לטבק מעוצבים

את אביזרי העישון כדאי לשמור בנרתיק ייעודי, כאשר גם אותו אפשר למצוא בעיצובים שונים ומגוונים:

קליפרים ומצתים

בשנים האחרונות המצית הפכה לאביזר אייקוני הנמצא בכיס של כל מעשן. במקום מצית פלסטיק פשוטה, ההתפתחות בתחום הביאה לייצור ושיווק של מצתים מיוחדים בדגמים שונים, בעיצובים ייחודיים וחלקם אף בעבודת יד, בגדלים שונים ובעוצמות שונות, כאשר המצית הפכה להיות מוצר מעוצב ומתוכנן בקפידה עבור מעשנים, אשר אפשר להשיג במגוון רחב של דגמים בהתאם לצורך ולטעם האישי של הלקוח. היום אפשר למצוא מגוון רחב של מצתים וקליפרים:

גריינדרים ומקססות

גריינדר הוא מוצר חובה למעשנים, ומאפשר גריסה וקיצוץ של פרחי הקנאביס. בעזרת הגריינדר אפשר לגרוס חומר בכל מקום, בלי ללכלך או לבזבז חומר. ישנם מספר סוגים של גריינדרים, ביניהם גריינדר ידני או גריינדר חשמלי עם מקום אחסון ואפשרות איסוף אבקנים, בגדלים שונים ובמגוון עיצובים ייחודיים:

לסיכום

אביזרי העישון עברו בשנים האחרונות מהפך, וכעת אפשר למצוא מגוון אביזרים מעוצבים ומסוגננים, עם הדפסים מיוחדים ועיצובים מרהיבים. ישנן ריזלות בעיצובים שונים, מגשי גלגול צבעוניים, קייסים לטבק עם עיטורים ודוגמאות וקליפרים עם הדפסים שונים. כל אלה הופכים את חוויית העישון לייחודית, עם אביזרים שמבטאים את האני הפנימי של המשתמש ומקלים על מלאכת הגלגול והעישון.