בתי דפוס הפזורים בכל חלקי הארץ, מאפשרים שירותים למגוון לקוחות, החל משירות הדפסה עבור סטודנטים, אמנים, מורים ומדריכים, עד לאנשים פרטיים, בעלי עסקים, חברות וארגונים. בתי דפוס המשתמשים במגוון מדפסות מתקדמות כמו מדפסות לייזר ותלת מימד – מציעים עבור הלקוחות מגוון מוצרים המודפסים על דפים באיכותיות שונות. תוך שימוש במגוון חומרים שנועדו להדפסה.

אבל מה אפשר להדפיס בבית דפוס?

אם אתם אנשים פרטיים, בעלי עסקים, סטודנטים ואפילו זוגות שמתחתנים בקרוב – כדאי שתדעו יותר על השירותים השונים אותם מאפשרים בתי דפוס:

הדפסות לעסקים

באמצעות בית דפוס טוב ואיכותי, ניתן להדפיס מגוון מוצרים עבור בעלי עסקים, חברות וארגונים. סטיקרים, כרטיסי ביקור, שלטים, דפי לוגו, ניירות חברה, מעטפות, ועוד: את כולם מדפיסים עבור חנויות, רשתות, משרדים, חברות וארגונים. באמצעות בית דפוס יעיל, ניתן לעצב את המוצרים כך שהם ימתגו את בית העסק. כמו כן, לרוב הדפסות מסוג זה מבצעים מעל כמות מסוימת – אנא בררו זאת מראש בטרם ההזמנה.

בית דפוס

הדפסות לסטודנטים

סטודנטים העוסקים בתחומי היצירה, האומנות, המדע ועוד, נעזרים בבתי דפוס גם עבור הדפסות להגשת עבודות (למשל עבודות בעיצוב גרפי) וגם עבור הדפסות בתלת מימד. הדפסה בתלת מימד למשל תסייע לסטודנטים העוסקים באומנות או בעיצוב על מנת להדפיס מודלים מסוגים שונים, כמו גם אלמנטים עבור עבודת גמר. באמצעות המקצוענים בתחום, ניתן להגיש עבודות גמר ושאר מיצגים הקשורים לתכנית הלימודים האוניברסיטאית.

הדפסות עבור אנשים פרטיים

גם לקוחות פרטיים מחפשים בית דפוס יעיל על מנת להדפיס הזמנות לחתונה, הדפסת מעטפות, הדפסות עלונים, תמונות וכל מה שלקוח פרטי זקוק לו. לדוגמא: אם מדובר בזוג צעיר המתחתן ומחפש עיצוב והדפסת הזמנה לחתונה, באמצעות בית הדפוס ניתן גם לעצב את ההזמנה וגם להדפיס הזמנה איכותית עם מעטפות תואמות. ניתן לבחור הזמנות ייחודיות לחתונה מבין העיצובים הקיימים, או לחלופין לבקש הזמנה שתעוצב במיוחד בעבורכם ובשפה העיצובית האידיאלית ביותר.

ארגונים, חברות ועמותות

ראשי ארגונים ועמותות יכולים להיעזר בבתי דפוס להדפסת עיתונים, עלונים, סטיקרים, מודעות וכל מה שצריך עבור הארגון או העמותה. כיום גם משרדי פרסום, יועצי שיווק ושאר בעלי מקצוע העוסקים בתחום המיתוג והפרסום, נעזרים בבתי דפוס קבועים על מנת לספק ללקוחות את כלל החומרים עבור קמפיינים ומסעות פרסום.

 

בתי דפוס מעניקים שירות ייחודי לכל סוגי האנשים והחברות. להצעות מחיר, שאלות או מידע נוסף, תוכלו לפנות אלינו.

קראו גם: הדפסת תלת מימד: כל מה שרציתם לדעת